Wesela polsko-niemieckie

Planują Państwo wesele, na którym będzie potrzebne prowadzenie w języku polskim oraz niemieckim? Jeśli tak, to zachęcam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.

– Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości w dwóch językach polskim oraz niemieckim, jako DJ oraz wodzirej.

– Dojeżdżam w każde miejsce w Polsce oraz za granicę. Odległość nie ma żadnego znaczenia.

– Przywożę ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy potrzebny do obsługi uroczystości. Nie są potrzebne żadne dodatkowe przygotowania i instalacje. Wystarczy jedynie dostęp do kontaktu.

– Do każdego wesela podchodzę indywidualnie oraz z chęcią doradzam zdobytym doświadczeniem.

– Muzycznie nie ma żadnego ograniczenia: muzykę dobieram zawsze indywidualnie na uroczystości, tak, żeby jak najwięcej ludzi znalazło coś dla siebie. Mogą mi Państwo przed weselem przesłać listę z utworami, które chcieliby Państwo usłyszeć w trakcie imprezy lub wskazać piosenki, czy gatunki, które nie mają być grane

– Podczas uroczystości gram w muzycznych blokach, które intensywnością oraz długością dopasowane są do atmosfery panującej na weselu oraz zgrane są z częstotliwością wydawania posiłków przez lokal.

– Podczas imprezy przeprowadzam szereg zabaw w tańcu integrujących gości. Jest to szczególnie przydatne podczas wesel, gdzie występuje bariera językowa.

– Podczas uroczystości jestem cały czas do dyspozycji. Mogę pomóc w tłumaczeniu przemówień, prowadzeniu dodatkowych atrakcji lub pomocy technicznej np. przy wyświetlaniu różnych prezentacji.

– Prowadzę także tzw. “oczepiny” lub inne podobne zabawy. 

– Często współpracuję z młodymi parami, które mieszkają daleko ode mnie, cały przebieg wesela możemy omówić np. poprzez Skype, mailowo lub telefonicznie.

– Z chęcią odpowiem na Państwa pytania. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez WhatsApp czy Skype.

Siedziba

DJ Robert
Robert Mendlik
Ul. Brzozowa 10
62-100 Wągrowiec

KONTAKT